KOLEKCJA ARIGATO

Arigato to minimalistyczna kolekcja lamp wysokiej jakości, zaprojektowana przez chorwackie studio projektowe Grupa. Prosty, surowy design, maksymalna funkcjonalność i elastyczność - to tylko kilka cech, które doskonale oddają styl tych projektów.

Seria lamp Arigato składa się z lamp wiszących, sufitowych, ściennych, stołowych i podłogowych. Każda lampa ma jeden lub dwa regulowane przeguby, które umożliwiają dostosowania kierunku światła do własnych potrzeb (klosz i ramię można obrócić nawet o 360 stopni). Cała kolekcja jest wykonana ręcznie z wysokiej klasy aluminium i stali, malowanych proszkowo na czarny lub biały kolor.

Kolekcja Arigato powstała w 2015 roku. Celem twórców studio Grupa było zaprojektowanie przedmiotu codziennego użytku, który będzie odzwierciedlał skromność ludzkiego gestu wdzięczności.

Designerskie lampy Arigato, dzięki swojej funkcjonalności, sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, industrialnych i minimalistycznych wnętrzach domowych, jak i przestrzeniach komercyjnych oraz biurowcach.

Lampy Designerskie > kolekcja lamp arigato grupa products

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21