Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pokaż filtry
Biały
Czarny
Zamknij

BASE TRIPOD – Podstawa statyw do lampy Wys.18,6cm

169,00  z VAT
Podstawa Tripod Base Umage zamieni twoją lampę w elegancką stojącą oprawę o wyjątkowych walorach estetycznych. Statyw ten dedykowany do abażurów abażurów Umage ociepli atmosferę w Twoim wnętrzu wnosząc do niego nutę skandynawskiego stylu!
Biały
Czarny
Zamknij

CHAMPAGNE FLOOR – Podstawa do lampy Wys.140cm

429,00  z VAT
Podstawa Champagne Floor dedykowana do lamp Umage z elegancją przyozdobi każde wnętrze. Wyposażona jest w mosiężny wyłącznik oraz zintegrowany port USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Biały
Czarny
Szczotkowana stal
Szczotkowany mosiądz
Zamknij

CHAMPAGNE TABLE – Podstawa do lampy z wtyczką USB Wys.42cm

389,00 429,00  z VAT
Podstawa Champagne Table dedykowana do lamp Umage z elegancją przyozdobi każde wnętrze. Wyposażona jest w mosiężny wyłącznik oraz zintegrowany port USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Biały
Czarny
Zamknij

FLOOR TRIPOD – Podstawa statyw do lampy Wys.109cm

345,00  z VAT
Podstawa Tripod Umage zamieni twoją lampę w elegancką podłogową oprawę o wyjątkowych walorach estetycznych. Statyw ten dedykowany do abażurów abażurów Umage ociepli atmosferę w Twoim wnętrzu wnosząc do niego nutę skandynawskiego stylu!

LINEA – Podstawa drewniana 22x22cm

69,00  z VAT
Drewniana podstawa dedykowana do tub świecących Linea, które zamieni w piękną lampę stojącą.
Biały
Czarny
Zamknij

TABLE TRIPOD – Podstawa statyw do lampy Wys.36cm

215,00  z VAT
Podstawa Tripod Table Umage zamieni twoją lampę w elegancką stojącą oprawę o wyjątkowych walorach estetycznych. Statyw ten dedykowany do abażurów abażurów Umage ociepli atmosferę w Twoim wnętrzu wnosząc do niego nutę skandynawskiego stylu!
Biały
Czarny
Zamknij

WILLOW DOUBLE – Podstawa ścienna do lampy Wys.123cm

559,00  z VAT
Podwójna podstawa ścienna Willow Double marki Umage w unikalnym stylu udekoruje Twoje wnętrze wraz z lampami Umage z którymi idealnie współgra!
Biały
Czarny
Zamknij

WILLOW MINI – Podstawa ścienna do lampy Wys.50cm

299,00  z VAT
Podstawa ścienna Willow Mini marki Umage w unikalnym stylu udekoruje Twoje wnętrze wraz z lampami Umage z którymi idealnie współgra!
Biały
Czarny
Zamknij

WILLOW SINGLE – Podstawa ścienna do lampy Wys.123cm

429,00  z VAT
Podstawa ścienna Willow Single marki Umage w unikalnym stylu udekoruje Twoje wnętrze wraz z lampami Umage z którymi idealnie współgra!