Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż filtry

APOLLO – Żyrandol 18-punktowy ø120cm

4 399,00  z VAT
Żyrandol Apollo od Pallero prezentuje elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowej atmosfery. Zrealizowany z metalu i kryształu rozświetli każde wnętrze.

AZURE – Kinkiet LED Wys.64cm

3 500,00  z VAT
Lampa ścienna Azure od Pallero prezentuje graficzny i elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowego klimatu. Wyposażony w zintegrowany moduł LED kinkiet ten zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Występuje również w wersji lampy wiszącej.

AZURE – Lampa wisząca LED ø135cm

12 500,00  z VAT
Lampa wisząca Azure od Pallero prezentuje graficzny i elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowego klimatu. Wyposażony w zintegrowany moduł LED żyrandol ten zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Występuje także w wersji lampy ściennej.

MANDIE – Lampa wisząca 7-punktowa Dł.83cm

1 899,00  z VAT
Lampa wisząca 7-punktowa z kolekcji Mandie od Pallero prezentuje elegancję i styl dzięki połączeniu szkła i metalu w kolorze białym i złotym. Idealnie oświetli stół w w jadalni lub salonie.

MOMA – Lampa podłogowa 2-punktowa Wys.170cm

1 390,00  z VAT
Lampa podłogowa 2-punktowa z kolekcji Moma od Pallero z elegancją zintegruje się z Twoim wnętrzem dzięki połączeniu marmuru i dymionego szkła. Idealnie się sprawdzi z zastosowaniem żarówek dekoracyjnych !

MOMA – Lampa wisząca 2-punktowa Ø42cm

729,00  z VAT
Lampa wisząca 2-punktowa z kolekcji Moma od Pallero z elegancją zintegruje się z Twoim wnętrzem ze swoją metalową strukturą i kulistymi kloszami z dymionego szkła. Idealnie się sprawdzi z zastosowaniem żarówek dekoracyjnych !

MOMA – Lampa wisząca 3-punktowa Ø57cm

1 200,00  z VAT
Lampa wisząca 3-punktowa z kolekcji Moma od Pallero z elegancją zintegruje się z Twoim wnętrzem ze swoją metalową strukturą i kulistymi kloszami z dymionego szkła. Idealnie się sprawdzi z zastosowaniem żarówek dekoracyjnych !

ODA – Lampa stołowa LED Ø50cm

1 650,00  z VAT
Lampa stołowa Oda od Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowego aury. Wyposażona w zintegrowany moduł LED ta lampa stojąca zrealizowana jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota oraz podstawy z czarnego marmuru. Występuje również w wersji z białą podstawą oraz w postaci lampy wiszącej.

ODA – Lampa stołowa LED Ø60cm

1 900,00  z VAT
Lampa stojąca Oda od Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowego aury. Wyposażona w zintegrowany moduł LED ta lampa stołowa zrealizowana jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota oraz podstawy z białego marmuru. Występuje również w wersji z czarną podstawą oraz w postaci lampy wiszącej.

ODA – Lampa wisząca LED Szer.180cm

6 500,00  z VAT
Lampa wisząca Oda marki Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowej aury. Wyposażona w nakładające się pierścienie LED ten żyrandol zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Występuje również w wersji lampy stojącej z podstawą z marmuru.

Lampy Pallero to synonim wyselekcjonowanego oświetlenia. W ofercie można znaleźć żyrandole designerskie, lampy stojące design, kinkiety do domu. Celem producenta jest inspirowanie architektów i projektantów wnętrz poprzez oferowanie oryginalnych, funkcjonalnych lamp. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne lampy wiszące i stojące, które zostały dopracowane w każdym calu. Oświetlenie Pallero to bogactwo barw, świetlnych refleksów ukrytych w wyrafinowanych formach. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach mieszkalnych, ale także w hotelach, restauracjach, kawiarniach.