Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż filtry

AZURE – Kinkiet LED Wys.64cm

3 500,00  z VAT
Lampa ścienna Azure od Pallero prezentuje graficzny i elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowego klimatu. Wyposażony w zintegrowany moduł LED kinkiet ten zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Występuje również w wersji lampy wiszącej.

AZURE – Lampa wisząca LED ø135cm

12 500,00  z VAT
Lampa wisząca Azure od Pallero prezentuje graficzny i elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowego klimatu. Wyposażony w zintegrowany moduł LED żyrandol ten zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Występuje także w wersji lampy ściennej.

ODA – Lampa stołowa LED Ø50cm

1 650,00  z VAT
Lampa stołowa Oda od Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowego aury. Wyposażona w zintegrowany moduł LED ta lampa stojąca zrealizowana jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota oraz podstawy z czarnego marmuru. Występuje również w wersji z białą podstawą oraz w postaci lampy wiszącej.

ODA – Lampa stołowa LED Ø60cm

1 900,00  z VAT
Lampa stojąca Oda od Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowego aury. Wyposażona w zintegrowany moduł LED ta lampa stołowa zrealizowana jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota oraz podstawy z białego marmuru. Występuje również w wersji z czarną podstawą oraz w postaci lampy wiszącej.

ODA – Lampa wisząca LED Szer.180cm

6 500,00  z VAT
Lampa wisząca Oda marki Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowej aury. Wyposażona w nakładające się pierścienie LED ten żyrandol zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Występuje również w wersji lampy stojącej z podstawą z marmuru.

Lampy Pallero to synonim wyselekcjonowanego oświetlenia. W ofercie można znaleźć żyrandole designerskie, lampy stojące design, kinkiety do domu. Celem producenta jest inspirowanie architektów i projektantów wnętrz poprzez oferowanie oryginalnych, funkcjonalnych lamp. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne lampy wiszące i stojące, które zostały dopracowane w każdym calu. Oświetlenie Pallero to bogactwo barw, świetlnych refleksów ukrytych w wyrafinowanych formach. Doskonale sprawdzi się w przestrzeniach mieszkalnych, ale także w hotelach, restauracjach, kawiarniach.