Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry

DOM – Lampa stojąca Wys.48,3cm

1 340,00  938,00  z VAT
Duża, metalowa lampa DOM składa sie ze statywu, na którym osadzono zaokrąglony klosz. Ta lampa pozwoli Ci cieszyć się zarówno estetycznym, wizualnym pięknem jej wykonania jak i jakoscią oświetlenia.

LIBELLULE – Lampa wisząca Ø56 cm

836,00  z VAT
Gotowa do rozwinięcia skrzydeł w eleganckim i designerskim wnętrzu, kolekcja Libellule wyróżnia się delikatnymi krzywiznami metalu w różnych wersjach kolorystycznych połączonymi z sufitem za pomocą nylonowej nici.
Wyprzedany
Biały
Czarny
Zamknij

PAPILLON – Lampa wisząca Model S Ø56 cm

1 489,00  z VAT
Całą lekkość tej lampy uzyskuje się poprzez nałożenie się 3 struktur. Metalowe formy każdej z nich są powielane, a następnie skręcane, aby uzyskać ten efekt graficzny i kinetyczny przypominający trzepot skrzydeł motyla

forestier-logo

Z biegiem czasu Forestier zyskał sobie sławę dzięki dążeniu do wiecznej oryginalności i opanowaniu delikatnej równowagi między naturą a designem.

Być wolnym, to być w stanie dokonywać wyborów niezależnie, z dala od nakazów. Wybieramy stosowanie surowych i innowacyjnych materiałów. Wybieramy kreatywność i wytwarzanie unikalnych przedmiotów. Dokonujemy świadomego wyboru, aby dać naszym projektantom swobodę w wyrażaniu siebie... w całkowitej wolności.