SSL

SZYFROWANY PROCES

Dokonując zakupu w naszym sklepie masz pewność, że cały proces jest zabezpieczony. Zielona kłódka przy adresie strony jest tego gwarancją !

platnosc

DOGODNA FORMA

W trosce o Twoją wygodę, oferujemy możliwość zapłaty z góry poprzez przelew bankowy, kartę płatniczą czy szybkie płatności online Payu lub przy odbiorze kurierowi.

pytanie

SŁUŻYMY POMOCĄ

Na każdym etapie wizyty w naszym sklepie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować !

Sprawdź w jaki sposób opłacisz swoje zamówienie

METODY PŁATNOŚCI

PAYU
NATYCHMIASTOWE KSIĘGOWANIE

Zapłata za pośrednictwem PayU to przede wszystkim wygoda, bezpieczeństwo i pewność szybkiego księgowania wpłaty, a więc i realizacji zamówienia. PayU to także możliwość zapłaty ratalnej oraz z 30-dniowym odroczeniem!

PRZELEW
TRADYCYJNA FORMA

Jeśli wolisz dokonać wpłaty bezpośrednio na nasze konto za pośrednictwem ręcznego przelewu nic prostszego ! Po wybraniu tego sposobu otrzymasz dane do wykonania ręcznego przelewu.

GOTÓWKA
ZAPŁATA PRZY ODBIORZE

Jedna z ulubionych form płatności Polaków, czyli płatność za pobraniem jest także jedną z możliwości płatności w naszym sklepie. Wygodna i dająca gwarancję szybkiej wysyłki.

TWISTO
PŁATNOŚĆ ODROCZONA

Wygodna płatność odroczona nie ominęła naszego sklepu. Teraz możesz sprawdzić produkt i opłacić zamówienie nawet do 45 dni od dnia zakupu. Jeśli zdecydujesz się na zwrot – nie płacisz nic !

Dane bankowe do realizacji przelewów

NASZ RACHUNEK

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje zapytania !

Poniedziałek – Piątek od 09:00 do 18:00

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

    DANE KONTAKTOWE

    Asset 3

    (+48)514188942

    Szukasz dodatkowych informacji ? Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9h00 do 18h00.