KOLEKCJA MONKEY SELETTI

Lampa w kształcie małpy to awangardowy pomysł na oświetlenie wnętrza. Designerskie lampy z serii Monkey z pewnością nie pozostawią nikogo obojętnym. Są zabawne, ciekawe - fantastycznie wpisują się w stylistkę oświetlenia pop-art.

Designerskie oświetlenie seletti monkey łączy funkcjonalność z dystansem i humorem - w sam raz dla miłośników niebanalnego oświetlenia z motywem zwierzęcym. Lampa wisząca małpa doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, w holu, pokoju dziecięcym, jak i nowoczesnej kawalerce. Występuje w białym lub czarnym odcieniu.

Ich autorem jest Marcantonio Raimondi Malerba, który współpracuje z włoską marką Seletti - znaną z ogromnej kreatywności i miłości do nowoczesnych form. Seria Seletti Monkey obejmuje zarówno żyrandole z kilkoma małpami, lampy wiszące, lampy ścienne, stojące i stołowe. Każda lampa małpa jest wykonana z żywicy. Przedstawia figurę psotliwego zwierzaka, który właśnie podkradł żarówkę. Wisi na ścianie, wspina się po przewodzie, zastyga obserwując Twoich gości - z pewnością emanuje energią i życiem.

Lampy Designerskie > lampy seletti monkey

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15