Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż filtry

EDISON THE PETIT – Lampa stojąca Wys. 25cm

280,00  z VAT
Kultowa bezprzewodowa lampa stojąca Fatboy Edison the Petit łączy klasyczny kształt z nowoczesną technologią. Dostępne są 3 tryby natężenia światła LED, a lampka Fatboy oferuje autonomię pracy do 24 godzin. Dodatkowo możesz spersonalizować lampkę dzięki szerokiej gamie nakładek na abażur Copper Capie !
Biały
Czerwony
Szary
Zielony
Złoty
Zamknij

STREET LAMP – Lampa akumulatorowa Wys.42cm

598,00  z VAT
Street Lamp to projekt Studio Job, który przekształca każdą powierzchnię w fantastyczną dioramę, z retro posmakiem. Kompaktowa wersja Street Lamp to idealny szczegół do tworzenia nieoczekiwanych stylu na stole z odpowiednią nieformalną i dziwaczną atmosferą.
Brązowoszary
Czerwony
Jasnoszary
Zielony
Zamknij

THIERRY LE SWINGER – Lampa wisząca ø40,5cm

770,00  z VAT
Bezprzewodowa lampa Thierry le Swinger jest pięknie zaprojektowana, ta wielofunkcyjna lampa LED idealnie się sprawdzi na zewnątrz. Po prostu powieś na parasolce ogrodowej lub gałęzi albo wbij do trawy za pomocą stojaka z drewna. To oświetlenie Fatboy zewnętrzne LED zabierzesz wszędzie ze sobą. W zależności od ustawienia lampa oferuje do 42 godzin pracy bez ładowania.
Brązowy
Niebieski
Przezroczysty
Szary
Zamknij

TRANSLOETJE – Lampa stojąca Wys.25,5cm

383,00  z VAT
Lampa Transloetje od Fatboy jest inspirowana kultową Edison the Petit ale o całkowicie transparentnej strukturze, a technologia LED i dotykowy włącznik sprawiają, że ta mała lampka stołowa jest naprawdę wyjątkowa. Stylowe okablowanie wewnątrz, całkowicie bezprzewodowa na zewnątrz. Bezprzewodowa, lampa stojąca Fatboy zapewnia do 12 godzin autonomii świecenia.