Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż filtry

APOLLO – Żyrandol 18-punktowy ø120cm

4 399,00  z VAT
Żyrandol Apollo od Pallero prezentuje elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowej atmosfery. Zrealizowany z metalu i kryształu rozświetli każde wnętrze.

AZURE – Lampa wisząca LED ø135cm

12 500,00  z VAT
Lampa wisząca Azure od Pallero prezentuje graficzny i elegancki styl nadając wnętrzu wyjątkowego klimatu. Wyposażony w zintegrowany moduł LED żyrandol ten zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Występuje także w wersji lampy ściennej.
Biały
Czarny
Zamknij

MONKEY – Żyrandol Ø80cm

1 720,00  z VAT
Trzy małe małpy zaprojektowane przez Marcantonio, lekceważące i figlarne, przejęły cały żyrandol! Niekonwencjonalny w swoim białym splendorze, żyrandol Monkey jest po prostu idealny do pomieszczeń niezwykłych.

ODA – Lampa wisząca LED Szer.180cm

6 500,00  z VAT
Lampa wisząca Oda marki Pallero prezentuje graficzny i elegancki design nadając wnętrzu wyjątkowej aury. Wyposażona w nakładające się pierścienie LED ten żyrandol zrealizowany jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Występuje również w wersji lampy stojącej z podstawą z marmuru.

Żyrandole do domu muszą być przede wszystkim praktyczne. Odpowiednio dobrane oświetlenie sufitowe powinno rozświetlać całe wnętrze. Trzeba także pamiętać, że to, jaki żyrandol wybierzemy, będzie zależne także od wielkości pomieszczenia. Oprawy współczesne idealnie sprawdzą się przy oświetleniu sporych rozmiarów pomieszczeń. Można oczywiście zdecydować się na zamontowanie kilku żyrandoli. Z kolei w mniejszych pomieszczeniach, np. salonie czy sypialni, warto zamontować żyrandole design, które będą przyciągać swoją oryginalną formą. Możemy je zestawić dodatkowo z kilkoma innymi źródłami światła. Walory estetyczne są bardzo ważne. To dlatego zwróćmy uwagę na to, czy żyrandol doskonale komponuje się z całym wnętrzem.