Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż filtry
Antracytowy
Biały
Brązowoszary
Jasnoszary
Szary
Zamknij

EDISON THE GIANT – Lampa podłogowa Wys. 182cm

1 802,00  z VAT
Wielki brat kultowej już kolekcji, lampa podłogowa Edison The Giant prezentuje klasyczną formę w nowoczesnym wydaniu. Do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz, lampa Fatboy oferuje możliwość zdalnego sterowania natężeniem jak i barwą światła poprzez dedykowaną aplikację na smartfona.

MOMA – Lampa podłogowa 2-punktowa Wys.170cm

1 390,00  z VAT
Lampa podłogowa 2-punktowa z kolekcji Moma od Pallero z elegancją zintegruje się z Twoim wnętrzem dzięki połączeniu marmuru i dymionego szkła. Idealnie się sprawdzi z zastosowaniem żarówek dekoracyjnych !
Biały
Czarny
Zamknij

MULTILAMP – Lampa podłogowa Wys.180cm

2 236,00  z VAT
Kolekcja oświetlenia z mocnym industrialnym akcentem. Jak na planie filmowym, mieszanka eklektycznych kombinacji w wersji czarnej lub białej.
Biały
Czarny
Zamknij

MULTILAMP – Lampa wisząca lub podłogowa Dł.104cm

2 193,00  z VAT
Kolekcja oświetlenia z mocnym industrialnym akcentem. Jak na planie filmowym, mieszanka eklektycznych kombinacji w wersji czarnej lub białej.
Biały
Czarny
Czerwony
Różowy
Szary
Zielony
Zamknij

STREET LAMP – Lampa podłogowa Wys.190,5cm

9 847,00 11 137,00  z VAT
Zakrzywiona i zabawna, Street Lamp wygląda jak ze szkolnego komiksu. Spektakularna ta lampa seletti występuje w wersji do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Okaże się wspaniałą dekoracją oświetleniową !

Lampy podłogowe zapewniają delikatne i subtelne światło. To dlatego są idealnym wyborem dla każdego, kto lubi spędzać długie wieczory z książką w ręku lub ceni sobie relaks w domowym zaciszu. Oświetlenie podłogowe gwarantuje ogromną funkcjonalność i wygodę użytkowania. Wystarczy jedno kliknięcie, aby lampy design wzbogaciły pomieszczenie wyjątkowym światłem. W prosty sposób można odmienić aranżację wnętrz. Ulubioną lampę można dowolnie przestawiać. W naszej ofercie czeka na Ciebie oświetlenie współczesne w różnorodnych wariantach!