Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż filtry

LINEA 1 – Lampa biurkowa Wys.64cm

1 646,00  1 152,00  z VAT
Zaprojektowan1 przez Patrizio Orlandi kolekcj1 Linea oferuje minimalistyczny design w połączeniu z wydajną technologią LED i oszczędnością energii.Ta piękna lampa biurkowa oferuje dużą wszechstronność dzięki regulowanemu ramieniu i dyfuzorowi.

MEKANO – Lampa biurkowa Wys.79cm

279,00  195,00  z VAT
Błyszcząca i dynamiczna, Lampa Mekano umożliwia ukierunkowanie oświetlenia we wszystkich kierunkach dzięki swojej przegubowej strukturze, co zapewnia doskonały komfort wizualny. Produkt dostarczany bez żarówki. Stal lakierowana żywicą epoksydową.
Biały
Grafitowy
Zamknij

VERSO – Lampa stojąca Wys.37cm

1 071,00  z VAT
Architektoniczna ikona reprezentująca kosmiczny ruch w twoim codziennym życiu. Regulowana lampa stołowa zawieszona między rzeczywistością a fantazją. Magnetyczny mały człowiek siedzący na schodach podąża za przepływem nastroju i może być odpowiednio przemieszczany. Lampa wyposażona w dotykowy włącznik ze ściemniaczem.

Lampka na biurko to niezwykle przydatny dodatek. Sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcemy zorganizować odpowiednie miejsce do pracy lub nauki we własnym domu. To oświetlenie współczesne pozwala na swobodne i komfortowe wykonywanie zawodowych czynności. Lampy do biura pozwalają na pracę wieczorną lub poświęcanie się dodatkowym zajęciom nawet wtedy, gdy na zewnątrz panuje mrok. Aby domowe biuro funkcjonowało możliwie jak najlepiej, koniecznie trzeba kupić wysokiej jakości lampy do pracy. Znajdziesz je właśnie w naszej ofercie.