Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż filtry

ALPHACRETE – Litera świecąca Wys.40cm

581,00  z VAT
Jasne serce ze skalistą skorupą: te betonowe i neonowe litery są doskonałym alfabetem dla twego pleneru. Od teraz nawet ogród będzie świecił imponującymi komunikatami!

ALPHAFONT – Litera świecąca Wys.35cm

310,00  z VAT
Jasne myśli i słowa, zarówno litery, jak i cyfry. Świecące i piękne litery dla delikatnych, ale imponujących wiadomości.

CARACTERE – Litera świecąca Wys.20cm

490,00  z VAT
Caractère dołącza do listy alfabetycznej kolekcji Seletti Lighting: 21 liter ściennych lub stojących, które wyrażają nieograniczone możliwości dzielenia się przemyśleniami i słowami z pięknym i świetlistym efektem.

NEON ART – Neon litera świecąca Wys.18cm

254,00  z VAT
Lampa neon marki Seletti z kolekcji Neon Art to kompletny alfabet neonów, które nadadzą wnętrzu unikalnego klimaty i stylu retro. Połącz ze sobą litery w pełne blasku słowa. Do użytku wewnętrznego, wymagane zastosowanie transformatora.

VEGAZ – Litera świecąca Wys.60cm

1 673,00 2 017,00  z VAT
Kultowe litery z żarówkami Vegaz marki Seletti to kompletna kolekcja alfabetu w formie pięknych żarówek otoczonych metalową strukturą. Wprowadzą do każdego domu ciepłą atmosferę i przyjemne nastrojowe światło.

Lampy neony to absolutny hit wnętrzarski. Dzięki nim możemy stworzyć w naszych domowych przestrzeniach niepowtarzalną atmosferę. Neony kojarzą nam się ze zgiełkiem miasta, światowymi metropoliami. Od teraz podobny klimat można mieć we własnych czterech kątach! Do wyboru są także lampy litery, które pozwalają na układanie dowolnych wiadomości na ścianach. Bez wątpienia lampy design trafią w gusta wszystkich osób, które cenią sobie awangardowe oświetlenie i najwyższą jakość. W naszej ofercie znajdziesz lampy neony w najlepszych cenach!