Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pokaż filtry

ALPHACRETE – Litera świecąca Wys.40cm

581,00  z VAT
Jasne serce ze skalistą skorupą: te betonowe i neonowe litery są doskonałym alfabetem dla twego pleneru. Od teraz nawet ogród będzie świecił imponującymi komunikatami!

ALPHAFONT – Litera świecąca Wys.35cm

310,00  z VAT
Jasne myśli i słowa, zarówno litery, jak i cyfry. Świecące i piękne litery dla delikatnych, ale imponujących wiadomości.

CARACTERE – Litera świecąca Wys.20cm

490,00  z VAT
Caractère dołącza do listy alfabetycznej kolekcji Seletti Lighting: 21 liter ściennych lub stojących, które wyrażają nieograniczone możliwości dzielenia się przemyśleniami i słowami z pięknym i świetlistym efektem.
Biały
Czerwony
Różowy
Zielony
Żółty
Zamknij

LINEA LED – Tuba świecąca Wys.134,5cm

340,00  z VAT
Podobnie jak miecz świetlny w ciemności, Linea jest idealną lampą do stworzenia odpowiedniej atmosfery: możesz ją powiesić, przymocować za pomocą śrub i nici lub postawić na drewnianej podstawie.

NEON ART – Neon litera świecąca Wys.18cm

254,00  z VAT
Kultowy, neonowy alfabet od Seletti jest must-have dla wszystkich uzależnionych od wzornictwa. Tradycyjny font do współczesnego przekazu.

VEGAZ – Litera świecąca Wys.60cm

1 673,00 2 017,00  z VAT
Znak teatralny dla wiadomości godnych gwiazd filmowych. Vegaz, duże metalowe litery stworzone z serii żarówek, to doskonałe narzędzie do wyrażania myśli i słów, które mają ważne miejsce w twoim życiu.