Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż filtry
Biały
Czarny
Zamknij

BELLA VISTA – Girlanda świetlna Dł.14,2m

512,00 581,00  z VAT
Zestaw sferycznych żarówek dekoracyjnych połączonych w śliczną girlandę, które nadadzą stylu do Twojego wnętrza lub na zewnątrz. Romantyczne spotkania czy imprezy dawnych lat, Bella Vista jest idealnym świetlnym towarzyszem pięknych chwil !oczesnej Primaveri Botticellego, Floralia rzuca łaskawe światło na wszystko. Zainspirowana boginią Florą ta girlanda świetlna jest idealna do stworzenia przytulnej i delikatnej atmosfery.
Przezroczysty
Różowy
Zamknij

FLORALIA – Girlanda świetlna Dł.4,2m

636,00  z VAT
Podobnie jak w nowoczesnej Primaveri Botticellego, Floralia rzuca łaskawe światło na wszystko. Zainspirowana boginią Florą ta girlanda świetlna jest idealna do stworzenia przytulnej i delikatnej atmosfery.

PARTY POLONAISE – Girlanda świecąca 16-punktowa Dł.14,5m

598,00  z VAT
Żadna impreza nie jest kompletna bez odpowiednich dekoracji. Baw się dobrze w każdą okazję dzięki temu wspaniałemu oświetleniu imprezowemu w stylu Fatboy. Wewnątrz, na zewnątrz, w salonie lub ogrodzie - po prostu powieś, włącz i imprezuj. Dzięki 16 lampkom LED i okablowaniu o długości ponad 14,5 metra, możesz spersonalizować swoją własną girlandę dzięki unikalnym nakładkom.

SAGRA – Girlanda świetlna Dł.14,2m

624,00  z VAT
Girlanda świetlna o całkowitej długości 14,2m do użytku zarówno wewnętrznego jak i na zewnątrz. Wyposażona w 16 żarówek LED pokrytych w białe chorągiewki. Dostępne są także wielokolorowe chorągiewki do kupienia osobno.