Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pokaż filtry

ALPHACRETE – Litera świecąca Wys.40cm

581,00  z VAT
Jasne serce ze skalistą skorupą: te betonowe i neonowe litery są doskonałym alfabetem dla twego pleneru. Od teraz nawet ogród będzie świecił imponującymi komunikatami!

ALPHAFONT – Litera świecąca Wys.35cm

310,00  z VAT
Jasne myśli i słowa, zarówno litery, jak i cyfry. Świecące i piękne litery dla delikatnych, ale imponujących wiadomości.
Biały
Czarny
Zamknij

BELLA VISTA – Girlanda świetlna Dł.14,2m

512,00 581,00  z VAT
Zestaw sferycznych żarówek dekoracyjnych połączonych w śliczną girlandę, które nadadzą stylu do Twojego wnętrza lub na zewnątrz. Romantyczne spotkania czy imprezy dawnych lat, Bella Vista jest idealnym świetlnym towarzyszem pięknych chwil !oczesnej Primaveri Botticellego, Floralia rzuca łaskawe światło na wszystko. Zainspirowana boginią Florą ta girlanda świetlna jest idealna do stworzenia przytulnej i delikatnej atmosfery.

CARACTERE – Litera świecąca Wys.20cm

490,00  z VAT
Caractère dołącza do listy alfabetycznej kolekcji Seletti Lighting: 21 liter ściennych lub stojących, które wyrażają nieograniczone możliwości dzielenia się przemyśleniami i słowami z pięknym i świetlistym efektem.

CUBO – Sześcian świecący wewnętrzny Wys.20cm

330,00  297,00  z VAT
Przyjemne i zmysłowe światło z kolekcji Cubo jest w stanie stworzyć unikalną atmosferę wewnątz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu Cubo jest jednym z bestsellerów Slide. Cubo jest dostępny w różnych wymiarach i wersjach: jako lampa wisząca, lampa podłogowa, lampa stołowa, świetlisty stolik kawowy lub taboret.
Przezroczysty
Różowy
Zamknij

FLORALIA – Girlanda świetlna Dł.4,2m

636,00  z VAT
Podobnie jak w nowoczesnej Primaveri Botticellego, Floralia rzuca łaskawe światło na wszystko. Zainspirowana boginią Florą ta girlanda świetlna jest idealna do stworzenia przytulnej i delikatnej atmosfery.
Biały
Czerwony
Różowy
Zielony
Żółty
Zamknij

LINEA LED – Tuba świecąca Wys.134,5cm

340,00  z VAT
Podobnie jak miecz świetlny w ciemności, Linea jest idealną lampą do stworzenia odpowiedniej atmosfery: możesz ją powiesić, przymocować za pomocą śrub i nici lub postawić na drewnianej podstawie.

LUMINAIRE – Lustro z żarówkami Wys.150cm

2 795,00  z VAT
Minimalna drewniana konstrukcja o komicznym stylu. Lustro inspirowane jest oprawami oświetleniowymi z południowych Włoch zbudowanymi na potrzeby lokalnych festiwali: dom staje się małym placem wiejskim, oświetlonym małymi żarówkami. Wyposażone w 25 żarówek LED +2 zapasowe

LUMINAIRE – Lustro z żarówkami Wys.32cm

731,00  z VAT
Minimalna drewniana konstrukcja o komicznym stylu. Lustro inspirowane jest oprawami oświetleniowymi z południowych Włoch zbudowanymi na potrzeby lokalnych festiwali: dom staje się małym placem wiejskim, oświetlonym małymi żarówkami. Wyposażone w 10 żarówek LED +2 zapasowe

LUMINAIRE – Lustro z żarówkami Wys.67cm

1 075,00  z VAT
Minimalna drewniana konstrukcja o komicznym stylu. Lustro inspirowane jest oprawami oświetleniowymi z południowych Włoch zbudowanymi na potrzeby lokalnych festiwali: dom staje się małym placem wiejskim, oświetlonym małymi żarówkami. Wyposażone w 18 żarówek LED +2 zapasowe

NEON ART – Neon litera świecąca Wys.18cm

254,00  z VAT
Kultowy, neonowy alfabet od Seletti jest must-have dla wszystkich uzależnionych od wzornictwa. Tradycyjny font do współczesnego przekazu.

PARTY POLONAISE – Girlanda świecąca 16-punktowa Dł.14,5m

598,00  z VAT
Żadna impreza nie jest kompletna bez odpowiednich dekoracji. Baw się dobrze w każdą okazję dzięki temu wspaniałemu oświetleniu imprezowemu w stylu Fatboy. Wewnątrz, na zewnątrz, w salonie lub ogrodzie - po prostu powieś, włącz i imprezuj. Dzięki 16 lampkom LED i okablowaniu o długości ponad 14,5 metra, możesz spersonalizować swoją własną girlandę dzięki unikalnym nakładkom.

SAGRA – Girlanda świetlna Dł.14,2m

624,00  z VAT
Girlanda świetlna o całkowitej długości 14,2m do użytku zarówno wewnętrznego jak i na zewnątrz. Wyposażona w 16 żarówek LED pokrytych w białe chorągiewki. Dostępne są także wielokolorowe chorągiewki do kupienia osobno.

VEGAZ – Litera świecąca Wys.60cm

1 673,00 2 017,00  z VAT
Znak teatralny dla wiadomości godnych gwiazd filmowych. Vegaz, duże metalowe litery stworzone z serii żarówek, to doskonałe narzędzie do wyrażania myśli i słów, które mają ważne miejsce w twoim życiu.