Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż filtry

BANANA DAISY – Lampa stojąca akumulatorowa Wys.30cm

800,81  680,49  z VAT
Lampa akumulatorowa Banana Daisy z możliwością ściemniania, ładowalna i przenośna do oświetlania wszystkiego, gdziekolwiek jesteś.
Biały
Czarny
Zamknij

CHAMPAGNE FLOOR – Podstawa do lampy Wys.140cm

348,78  z VAT
Podstawa Champagne Floor dedykowana do lamp Umage z elegancją przyozdobi każde wnętrze. Wyposażona jest w mosiężny wyłącznik oraz zintegrowany port USB do ładowania urządzeń mobilnych.
Biały
Czarny
Szczotkowana stal
Szczotkowany mosiądz
Zamknij

CHAMPAGNE TABLE – Podstawa do lampy z wtyczką USB Wys.42cm

316,26 348,78  z VAT
Podstawa Champagne Table dedykowana do lamp Umage z elegancją przyozdobi każde wnętrze. Wyposażona jest w mosiężny wyłącznik oraz zintegrowany port USB do ładowania urządzeń mobilnych.

EDISON THE PETIT – Lampa stojąca Wys. 25cm

227,64  z VAT
Kultowa bezprzewodowa lampa stojąca Fatboy Edison the Petit łączy klasyczny kształt z nowoczesną technologią. Dostępne są 3 tryby natężenia światła LED, a lampka Fatboy oferuje autonomię pracy do 24 godzin. Dodatkowo możesz spersonalizować lampkę dzięki szerokiej gamie nakładek na abażur Copper Capie !
-20%
Biały
Czarno-biały
Czarny
Zamknij

JOBBY THE CAT – Lampa stojąca akumulatorowa Wys.52cm

643,09 804,07  z VAT
Lampa akumulatorowa Jobby the Cat marki Seletti to wyjątkowa dekoracja oświetleniowa w kształcie kota, która w wyjątkowym stylu odnajdzie się w każdym wnętrzu. Wykonana z żywicy i ładowana przez kabel USB ta lampka kot posiada magiczny złoty przycisk do włączania i ściemniania lampy.
-15%
Biały
Czerwony
Szary
Zielony
Złoty
Zamknij

STREET LAMP – Lampa akumulatorowa Wys.42cm

413,01 486,18  z VAT
Street Lamp to projekt Studio Job, który przekształca każde wnętrze w fantazyjne miejsce o unikalnym klimacie retro. Kompaktowa wersja Street Lamp to idealny szczegół do stworzenia stylu na stole z odpowiednią nieformalną i dziwaczną atmosferą.
-15%
Brązowoszary
Czerwony
Jasnoszary
Zielony
Zamknij

THIERRY LE SWINGER – Lampa wisząca ø40,5cm

531,71 626,02  z VAT
Bezprzewodowa lampa Thierry le Swinger jest pięknie zaprojektowana, ta wielofunkcyjna lampa LED idealnie się sprawdzi na zewnątrz. Po prostu powieś na parasolce ogrodowej lub gałęzi albo wbij do trawy za pomocą stojaka z drewna. To oświetlenie Fatboy zewnętrzne LED zabierzesz wszędzie ze sobą. W zależności od ustawienia lampa oferuje do 42 godzin pracy bez ładowania.
-15%
Brązowy
Niebieski
Przezroczysty
Szary
Zamknij

TRANSLOETJE – Lampa stojąca Wys.25,5cm

311,38  265,04  z VAT
Lampa Transloetje od Fatboy jest inspirowana kultową Edison the Petit ale o całkowicie transparentnej strukturze, a technologia LED i dotykowy włącznik sprawiają, że ta mała lampka stołowa jest naprawdę wyjątkowa. Stylowe okablowanie wewnątrz, całkowicie bezprzewodowa na zewnątrz. Bezprzewodowa, lampa stojąca Fatboy zapewnia do 12 godzin autonomii świecenia.